Wydział Gier ŚZPN opublikował terminarz rundy wiosennej Klasy A.

21 zawodników wzięło udział w dzisiejszych zajęciach treningowych. Cieszą powroty naszych młodych piłkarzy po chorobach oraz przypływ nowych miłośników piłki. Nasza grupa młodzików liczy już grubo ponad 20 osób. Cieszy zaangażowanie na treningach i frekwencja.
PRZYPOMINAMY - TRENINGI SĄ BEZPŁATNE I PROWADZIMY JE NA ZASADACH WOLONTARIATU.

Po piątkowej kolejce Pińczowskiej Ligi Firm oraz zwycięstwo 2:1 nad drużyną FTW Car, nasza drużyna objęła samodzielnie fotel lidera.

Diamentowcy.pl - FTW Car 2:1

Bramki: Wiktor Tutaj, Michał Bednarski.

Skład: Marcin Szafraniec, Krystian Lechowski, Michał Bednarski, Mateusz Godzic, Wiktor Tutaj, Grzegorz Lozia, Jacek Doroz, Michał Brzeziński, Mateusz Modrzewiecki, Michał Modrzewiecki.

Zawodnicy Strzelca Chroberz rozegrali tradycyjny Mecz Noworoczny, który od 2016 roku rozgrywany jest 6 stycznia. Miejsca rozgrywania i pory dnia były do tej pory bardzo różne – od „orlika” pod stadion, w tym roku mecz zaplanowany został na stadionie w Chrobrzu. Niestety obfite, ulewne deszcze z połowy tygodnia wymusiły na organizatorach przeniesienie meczu na halę.

Rok 2022 kończymy pewnym zwycięstwem z Alcatraz Gym Pińczów 3:0. Dzięki ponownie dobrej frekwencji, pełnemu zaangażowaniu przez cały mecz inkasujemy 3 punkty, które dają nam pozycję lidera na koniec roku. Bramki w tym spotkaniu zdobywali

Wszystkim zawodnikom, sponsorom, działaczom, mieszkańcom Chrobrza i gminy Złota, kibicom oraz sympatykom naszego klubu, pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu i radości, a także wystrzałowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2023.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Klubu Strzelec Chroberz