Strzelec nadal wiceliderem. Mimo pierwszej w sezonie porażki, nasz zespół nadal zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, tracąc tylko 1 punkt do lidera z Imielna. Robimy swoje i jedziemy dalej.

Zapraszamy do galerii zdjęć z niedzielnego meczu ligowego autorstwa niezawodnego Mateusz Berowski.
Strzelec Chroberz - LZS Zryw Skroniów 1:3 (1:2).
Bramka dla Strzelca: Mateusz Grabowski
#GramyRazemStrzelec: Dziura - Mich. Modrzewiecki (Fortuna), Krupa, Lechowski, Lozia (Brzeziński) - Mat. Modrzewiecki, Godzic (Doroz), Grabowski, Sternak (Poros) - Niedziela, Tutaj (Siemieniec) oraz Pruś. I trener, opieka medyczna: Paweł Bochniak. Asystent: Damian Musiał. Trener koordynator: Paweł Wojtaś. Wynik live, zdjęcia: Mateusz Berowski. Wideo: Paweł Wrzoskiewicz. Galeria zdjęć w rozwinięciu...

Jeśli przeoczyłeś ostatnie skróty z meczów Strzelca to zapraszamy do obejrzenia trzech ostatnich:
Wideo: Paweł Wrzoskiewicz.
Nasz Klub zawsze był mocny w sferze medialnej i potwierdza to choćby największy dziennik w naszym regionie Echo Dnia Świętokrzyskie, który dokonał zestawienia TOP10 klubów woj. świętokrzyskiego na Twitterze. W tym zestawieniu Strzelec zajął 5 miejsce.

Nasi zawodnicy pokazali wczoraj charakter i odwrócili losy meczu w drugiej połowie spotkania. Szkoda niewykorzystanych świetnych okazji bramkowych. A szczególnie tego gol na 3:2 strzelonego przez naszego kapitana Adam Krupa z podania Mateusz Modrzewiecki. Sędzia dopatrzył się w tej akcji... pozycji spalonej (??). Cieszy debiut naszego wychowanka Kacper Fortuna! DZIĘKUJEMY NASZYM NIEZAWODNYM KIBICOM ZA OBECNOŚĆ I WSPARCIE!

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu derbowego z LKS GRÓD Wiślica. Wszystkie bramki z ujęcia 3 kamer dzięki Paweł Wrzoskiewicz.