Niezwykle ważne wsparcie sprzętowe dotarło do naszego Klubu od niezawodnej Polskiej Fundacji Sportu i Kultury. Organizacja pozarządowa, której szefuje legenda sportu amatorskiego, laureat m.in. nagrody dla „Animatora Amatorskich Imprez Sportowych” w 76. plebiscycie Przeglądu Sportowego oraz inicjator programu UEFA Grassroots w Polsce Tomasz Zabielski, który wspiera Strzelca zarówno szkoleniowo jak i sprzętowo.

W ostatnich dniach dotarły do nas m.in. wysokiej klasy piłki, które są już wykorzystywane przez naszych zawodników do treningów i meczów.

Nie sposób wyrazić swoje uznanie za bezinteresowną pomoc w tak trudnym dla organizacji czasie, szczególnie tych najmniejszych, działających u podstaw. Cieszy nas to, że tak uznana w świecie sportu osoba jak Prezes Tomasz Zabielski dostrzega te potrzeby i pomaga na różne sposoby w odbudowie piłki nożnej w czasach pandemii.

Chcielibyśmy również podziękować Pawłowi Wojtasiowi za pamięć i pomoc w działalności Klubu, którego jest wychowankiem!

fundacja wsparcie