W najbliższą niedzielę na stadionie w Działoszycach o godz. 15:00, zawodnicy Strzelca zmierza się w pojedynku derbowym z LZS-em Czarnocin. Będzie do przedostatni mecz w rundzie jesiennej oraz w tym roku, dlatego tym bardziej zachęcamy do wybrania się w niedzielne popołudnie do nieodległych Działoszyc.

LZS Czarnocin w tym sezonie swoje mecze rozgrywa na stadionie MGTS-u Działoszyce i po rozegraniu 5-ciu spotkań zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 4 punktów. Nasi przeciwnicy wygrali z DEKO Włoszczowa 2:1, trzykrotnie schodzili z boiska pokonani, ale maja na swoim koncie niezwykle cenny remis, który na pewno był niespodzianką kolejki, tj. bezbramkowe rozstrzygnięcie z GKS Solec – Zdrój.

Derby jak wiemy rządzą się swoimi prawami i jak dla nas każda z drużyn przystępuje do tego meczu z „czystą kartą”.