W najbliższą niedziele kolejne ligowe starcie czeka zawodników Strzelca. Punktualnie o godzinie 16:00 rozpocznie się konfrontacja dwóch zespołów z ligowej czołówki; Strzelec Chroberz – Nida Sobków. Przypomnijmy, że nasz rywal do spadkowicz z Klasy A i wprost zapowiadający powrót klasę wyżej jeszcze w tym sezonie. Szyki jutro spróbują mu pokrzyżować nasi piłkarze, a mecz sędziować będzie trójka arbitrów z z sekcji kieleckiej Kolegium Sędziów ŚZPN.

Jako arbiter główny spotkanie poprowadzi Dawid Kozub, mający na swoim koncie 81 spotkań jako główny rozjemca oraz 151 jako sędzia asystent. 6 spotkań zasędziował w Klasie Okręgowej, a najwyżej jako asystent pomagał w meczach IV ligi – 27 razy. Przygodę z gwizdkiem rozpoczynał od sezonu 2017/2018.

Na liniach pomogą mu w niedzielę Grzegorz Pańszczyk, dla którego jest to debiutancki sezon. Natomiast drugim asystentem będzie Kamil Kwiatek, dla którego będzie debiut w meczach ligowych.