20 dniowych zmaganiach wzięło udział blisko 46 zawodników, którzy w 16 meczach popisali się imponującą skutecznością strzelając 165 bramek


 

GRUPA MŁODSZA (ROCZNIK 1987 I MŁODSI)

Olszyk – Gliniki 8:2
Niwki – Morgi 5:2
Olszyk – Morgi 9:0
Morgi – Gliniki 0:8
Niwki – Olszyk 4:1
Niwki – Gliniki 1:3

Tabela rundy wstępnej:
1.Olszyk–3-6-18:6
2.Gliniki –3-6-13:9
3.Niwki  –3-6-10:6
4.Morgi  –3-0-2:22

Finał
Gliniki – Olszyk 4:8

Mecz o 3 miejsce
Niwki – Morgi 11:2

Najlepsi strzelcy:
1. P.Paluch-11, 
2. Łukasz Golowski-10 
Tomasz Jaworski-10


Olszyk. Stoją od lewej Sebastian Golowski, Rafał Górecki, Łukasz Golowski.
Dolny rząd od lewej Daniel Dziura, Maciej Chabiński.


Gliniki. Stoją od lewej Piotr Paluch, Sebastian Domagała, Łukasz Tarka.
Dolny rząd od lewej Konrad Paluch, Łukasz Gil.


Niwki. Stoją od lewej Tomasz Jaworski, Rafał Jaworski, Rafał Bochniak.
Dolny rząd od lewej Adam Safian, Wojciech Urbański.


Morgi/Podzamcze. Stoją od lewej Krzysztof Janiak, Piotr Pruś, Paweł Pruś.
Dolny rząd od lewej Szymon Gawłowski, Adrian Doroz, Piotr Kański.



GRUPA STARSZA (rocznik 1980 i młodsi)

Niwki – Olszyk 6:13
D.Szulc-4 A.Wrzoskiewicz –2 | A.Dziura-4 Kwater – 5 R.Górecki-4

Gliniki – Bobrowa/Technikum 5:4
J.Okopień-2K.Kurczyna-1 Z.Gil-1samobójcza-1 | Niemiec-3 G.Wojciechowski-1

Bobrowa/Technikum – Niwki 1:13
Wojciechowski-1 | Szulc-5Wrzoskiewicz-5Bochniak-1Liberek-1samobójcza-1

Gliniki - Olszyk 4:3
Z.Gil-1,Okopień-2,Kurczyna-1 |Dziura-1,Kwater-1.P.Domagała-1

Bobrowa/Technikum-Olszyk 8:10
Niemiec-5,  T.Szczygieł-1, Pruś-1|Dziura-5, Kwater-5

Niwki – Gliniki 1:5
T. Jaworski-1|S.Adamczyk-2,Z.Gil-1,Kurczyna-1,Okopień-1

Mecz o 3 miejsce: 

Niwki – Bobrowa  3:9

K.Górecki-2, P.Bochniak-1

Finał:

Gliniki – Olszyk 4:8

S.Adamczyk-2,Kurczyna,Okopień-1|Kwater-4,Dziura-4

Strzelcy:
1. Kwater -16
2. Dziura -13
3. Niemiec -10
4. Szulc -9
5. Wrzoskiewicz -7
6. Okopień -6
7.  T.Szczygieł -5
8. S.Adamczyk -4
R.Górecki -4
Kurczyna -4
9. Z.Gil -3
10.Bochniak -2
Wojciechowski -2
K.Pruś -2
K.Górecki -2
11.Liberek -1
samobójcza-2