Strzelcy bramek, licząc bramki strzelone we wszystkich edycjach mistrzostw w GRUPIE OPEN-SENIOR:
(aktualizacja po meczach 25.07.2021 r.)
Strzelono 1282 goli w 164 meczach (junior i senior)
Sklasyfikowano 78 zawodników którzy strzelili chociaż jedną bramkę w najstarszej grupie wiekowej.

  1. Damian Musiał (Bobrowa/Technikum, Niwki, Olszyk/Technikum) – 62 bramek
  2. Adrian  Dziura – 47 (Olszyk, Olszyk/Gliniki)
  3. Wojciech Siemianowski (Podzamcze/Morgi, Niwki, Kolejowa) – 42
  4. Dawid Szulc – 38 (Niwki)
  5. Paweł Bochniak – 32 (Niwki)
  6. Arkadiusz  Wrzoskiewicz – 32 (Niwki)  
  7. Wojciech Kwater -30 (Olszyk, Goście)
  8. Daniel Dziura (Gliniki, Olszyk) – 29
  9. Grzegorz  Niemiec (Bobrowa/Technikum, Niwki) – 27
  10. Tomasz  Szczygieł (Bobrowa/Tech.) – 23
  11. Piotr  Domagała ( Gliniki, Olszyk)   – 18
  12. Michał Kukla (Niwki) - 17
  13. Mateusz Wypych – 16 (Olszyk, Goście)
  14. Konrad  Kurczyna – 16 (Gliniki) 
  15. Jacek  Okopień – 16 (Gliniki)
  16. Łukasz Pieterwas (Niwki) - 17
  17. Jacek Doroz (Niwki, Kolejowa) - 17
  18. Piotr Kręcisz (Bobrowa/Technikum) – 15
  19. Paweł  Chabiński – 14 (Olszyk,Bobrowa/Technikum,Goście) 
  20. Mateusz Godzic (Kolejowa) - 14
  21. Konrad Paluch (Morgi/Gliniki, Olszyk/Gliniki) – 14
  22. Sebastian  Golowski – 13 (Olszyk)
  23. Adrian Doroz (Morgi/Podzamcze, Bobrowa/Technikum) – 12
  24. Dawid Giereś (Kolejowa) - 11
  25. Piotr Paluch -10 (Gliniki)
  26. Sebastian Adamczyk -9 (Gliniki)
  27. Rafał Górecki -8 (Olszyk)
  28. Krzysztof Janiak - 8 (Morgi/Gliniki)
  29. Krzysztof Pruś -8 (Bobrowa/Technikum,Olszyk)
  30. Patryk Skrzela (Bobrowa/Technikum/Podzamcze) - 8
  31. Rafał Dobaj (Niwki) - 8
  32. Zbigniew Gil  - 7 (Gliniki)
  33. Jakub Koziara (Olszyk/Technikum) - 7
  34. Krzysztof Górecki – 6 (Olszyk)
  35. Grzegorz Wojciechowski (Bobrowa/Technikum, Gliniki) -5
  36. Kuba Tomporowski (Goście) - 5
  37. Michał Marciszewski (Podzamcze) - 5
  38. Łukasz Golowski (Olszyk) - 4
  39. Michał Zwolski (Niwki) - 4
  40. Łukasz Sęsoła (Gliniki, Olszyk) - 4
  41. Radosław Grudzień (Olszyk/Technikum) - 4
  42. Grzegorz Doroz (Kolejowa) - 4
  43. Michał Bednarski (Podzamcze) - 3
  44. Michał Piątek (Kolejowa) - 3
  45. Piotr Gil (Podzamcze) - 3
  46. Paweł Molenda (Niwki) - 3
  47. Jan Dobaj (Niwki) - 3
  48. Jan Kasza - 3 (Niwki)
  49. Łukasz Borowiec – 2  (Olszyk, Goście)
  50. Bartosz Grzywna – 2
  51. Paweł Pruś (Morgi/Gliniki)- 2
  52. Tomasz Jaworski (Niwki) -2
  53. Łukasz Okopień (Olszyk/Gliniki) - 2
  54. Patryk Karpiński (Olszyk/Technikum) - 2
  55. Grzegorz Lozia (Kolejowa, Podzamcze) - 2
  56. Michał Modrzewiecki (Podzamcze) - 2
  57. Łukasz Bochniak – 1
  58. Piotr Ciba (Niwki) - 1
  59. Krzysztof Kamiński – 1
  60. Kędzierski (Bobrowa/Technikum)– 1
  61. Maciej Kowalski -1 (Bobrowa/Technikum)
  62. Piotr Kuk – 1
  63. Konrad Liberek -1 (Niwki)
  64. Rafał Łukasik (Niwki) - 1
  65. Mateusz Maj -1 (Gliniki)
  66. Sławomir Maj -1 (Gliniki)
  67. Norbert Musiał (Niwki) – 1
  68. Przemysław Opozda (Olszyk)– 1
  69. Piotr Tarka (Bobrowa/Technikum) - 1
  70. Karol Maciuk (Bobrowa/Technikum) - 1
  71. Adrian Domagała (Gliniki) - 1
  72. Tomasz Dach (Bobrowa/Technikum) - 1
  73. Patryk Skrzela (Bobrowa/Technikum) - 1
  74. Wojciech Adamczyk (Olszyk/Gliniki) - 1
  75. Dawid Gwadera (Goście) - 1
  76. Jakub Fortuna (Kolejowa) - 1
  77. Tomasz Siemieniec (Podzamcze) - 1
  78. Rafał Golik (Niwki) - 1

    Sklasyfikowano 78 zawodników którzy strzelili chociaż jedną bramkę w najstarszej grupie wiekowej.