Kadra na sezon 2021/2022

 kadra

Bramkarze
1. Dominik Dziura 22 paź 2003 wychowanek
32. Marcin Szafraniec 14 cze 1981 Orlik Szczurowa
12. Tomasz Wrzoskiewicz 3 wrz 1991 wychowanek
Zawodnicy z pola
5. Michał Bednarski 19 lut 2004 wychowanek
  Mateusz Berowski 2 lis 2003 wychowanek
82. Paweł Bochniak 7 cze 1982 wychowanek
2. Michał Brzeziński 21 mar 1999 TS 1946 Nida Pińczów
4. Jacek Doroz 26 sty 1992 wychowanek
8. Dawid Giereś 13 mar 2002 wychowanek
10. Mateusz Godzic 13 gru 2002 wychowanek
23. Rafał Golik 14 gru 2003 wychowanek
20. Mateusz Grabowski 9 paź 1994 TS 1946 Nida Pińczów
23. Jan Kasza 25 wrz 1978 wychowanek
7. Adam Kędra 11 lip 1985 wychowanek
27. Jakub Koziara 7 wrz 2004 wychowanek
13. Adam Krupa 3 sty 1991 wychowanek
6. Krystian Lechowski 5 mar 1989 wychowanek
5. Grzegorz Lozia 21 sty 2003 wychowanek
  Rafał Łukasik 14 sty 1976 AKS Busko Zdrój
16. Mateusz Marzec 16 wrz 2003 wychowanek
19. Mateusz Modrzewiecki 13 lip 2000 wychowanek
3. Michał Modrzewiecki 30 kwi 2002 wychowanek
  Konrad Paluch 7 sie 1990        wychowanek
18. Łukasz Poros 28 lut 2003 wychowanek
  Mateusz Satława 4 sty 1998 Nida Piń., KSZO - Junior
11. Tomasz Siemieniec 2 sie 2005 wychowanek
14. Jakub Sternak 5 sty 1997 wychowanek
9. Wiktor Tutaj 23 cze 2000 Nida Piń., Zryw Skr.

Numer na koszulce, Zawodnik, Bramki, Kartki, Mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki, Data urodzenia, Wiek, Macierzysty klub.

Dołączyli przed sezonem: Wiktor Tutaj (Zryw Skroniów), Tomasz Siemieniec (z drużyny juniorów), Konrad Paluch (wychowanek, wznowił treningi), Mateusz Satława (TS 1946 Nida Pińczów), Rafał Łukasik (Gród Wiślica).
Odeszli: Tomasz Piłat - roczne wypożyczenie do juniorów młodszych Grodu Wiślica, Krawczyk - nie wznowił treningów.

Trener, kierownik: Paweł Bochniak
Asystent: Damian Musiał.
Opieka medyczna: Paweł Bochniak, Jakub Kurzep.
Wideo: Paweł Wrzoskiewicz.
Foto: Ilona Krupa, Paweł Bochniak.
Relacje live: Mateusz Berowski

 


Kadra na sezon 2020/2021

Bramkarze
29. Dominik Dziura 22 paź 2003 wychowanek
1. Sebastian Kamiński 7 lis 2002 wychowanek
12. Tomasz Wrzoskiewicz 3 wrz 1991 wychowanek
Zawodnicy z pola
17 Michał Bednarski 19 lut 2004 wychowanek
  Mateusz Berowski 2 lis 2003 wychowanek
3. Paweł Bochniak 7 cze 1982 wychowanek
2. Michał Brzeziński 21 mar 1999 TS 1946 Nida Pińczów
  Tomasz Czyszczoń   4 maj 1975 wychowanek
21. Grzegorz Doroz 15 kwi 1998 wychowanek
4. Jacek Doroz 26 sty 1992 wychowanek
11. Dawid Giereś 13 mar 2002 wychowanek
18. Mateusz Godzic 13 gru 2002 wychowanek
80. Rafał Golik 14 gru 2003 wychowanek
20. Mateusz Grabowski   9 paź 1994 TS 1946 Nida Pińczów
8. Krystian Grochowina 10 wrz 2001 TS 1946 Nida Pińczów
7. Adam Kędra 11 lip 1985 wychowanek
  Jakub Koziara 7 wrz 2004 wychowanek
  Dawid Krawczyk 23 wrz 2003 wychowanek
13. Adam Krupa   3 sty 1991 wychowanek
9. Michał Kukla   5 lip 1991 Zenit Chmielnik
6. Krystian Lechowski   5 mar 1989 wychowanek
5. Grzegorz Lozia 21 sty 2003 wychowanek
  Mateusz Marzec 16 wrz 2003 wychowanek
19. Paweł Misztal   8 mar 1999 wychowanek
16. Mateusz Modrzewiecki 13 lip 2000 wychowanek
15. Michał Modrzewiecki 30 kwi 2002 wychowanek
3. Damian Musiał 15 lut 1994 wychowanek
  Tomasz Piłat 6 sty 2005 wychowanek
  Łukasz Poros 28 lut 2003 wychowanek
14. Jakub Sternak   5 sty 1997 wychowanek

Numer na koszulce, Zawodnik, Bramki, Kartki, Mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki, Data urodzenia, Wiek, Macierzysty klub.

Trener: Tomasz Czyszczoń.
Kierownik: Paweł Bochniak.
II Kierownik: Mateusz Berowski.
Opieka medyczna: Jakub Kurzep, Paweł Bochniak, Adrian Oziębłowski.
Wideo: Paweł Wrzoskiewicz, Mateusz Berowski, Paweł Bochniak.
Foto: Ilona Krupa, Paweł Bochniak, Mateusz Berowski.


Kadra na sezon 2019/2020

Bramkarze
1 Sebastian Kamiński       0/  0/  2     17'   7 lis 2002 16 wychowanek
12 Tomasz Wrzoskiewicz       7/  5/  0   613'   3 wrz 1991 28 wychowanek
Zawodnicy z pola
2 Michał Brzeziński       4/  3/  0   349' 21 mar 1999 20 TS 1946 Nida Pińczów jun.
4. Tomasz Czyszczoń         4 maj 1975 44 wychowanek
80 Jan Dobaj       0/  0/  1     11'   8 lut 2002 17 wychowanek
4 Jacek Doroz       7/  5/  0   557' 26 sty 1992 27 wychowanek
11 Dawid Giereś 5     7/  4/  0   557' 13 mar 2002 17 wychowanek
18 Mateusz Godzic 1     7/  4/  0   585' 13 gru 2002 16 wychowanek
20 Mateusz Grabowski   1 1   5/  4/  0   439'   9 paź 1994 25 TS 1946 Nida Pińczów jun.
3 Karol Grochowina 1 1   1/  1/  4   229' 18 lip 1993 26 wychowanek
8 Krystian Grochowina       0/  0/  4     45' 10 wrz 2001 18 TS 1946 Nida Pińczów jun.
12. Jan Kasza       25 wrz 1978 41 wychowanek
7 Adam Kędra 1     7/  6/  0   614' 11 lip 1985 34 wychowanek
13 Adam Krupa 2 1   7/  7/  0   630'   3 sty 1991 28 wychowanek
6 Krystian Lechowski 3 1   7/  7/  0   630'   5 mar 1989 30 wychowanek
16. Grzegorz Lozia 1     8/  8/  0   640' 21 sty 2003 16 wychowanek
19 Paweł Misztal       1/  1/  5   181'   8 mar 1999 20 wychowanek
16 Mateusz Modrzewiecki 6     7/  5/  0   593' 13 lip 2000 19 wychowanek
17 Damian Musiał 3     4/  2/  0   310' 15 lut 1994 25 wychowanek
17 Adrian Oziębłowski       0/  0/  2     37' 17 kwi 1992 27 wychowanek
21. Sebastian Rajkowski       19 cze 2000 19 wychowanek
5 Mateusz Rogala       2/  0/  4   273' 15 mar 1998 21 Jawornik Gorzków
14 Jakub Sternak       4/  1/  0   260'   5 sty 1997 22 wychowanek

Trener:
Tomasz CZYSZCZOŃ (PZPN B)

Trener koordynator:
Maciej BODUSZEK (UEFA B)

Kierownik zespołu:
Paweł BOCHNIAK

Opieka medyczna:
Jakub KURZEP

Wideo:
Paweł WRZOSKIEWICZ

Fotograf:
Ilona KRUPA

Spiker:
Rafał TKACZYK

Montaż:
chroberz.info

Dane z serwisu www.kieleckapilka.pl
Kolejno: numer na koszulce, imię i nazwisko zawodnika, strzelone bramki, kartki, mecze w podstawowym składzie/pełne mecze/ wejścia z ławki, minut na boisku, data urodzenia, wiek, macierzysty klub